Z4sXCJT5jasBEMuEvusC Z4sXCJT5jasBEMuEvusC
Ara
  • muratkaynaroglu

Matrix Kursu

Bilgisayar destekli mücevher tasarım programı olan Matrix , son yıllarda gittikçe daha önem kazanmakta ve her geçen gün kullanıcı sayısı artmakta.

Günümüzde, işsizliğin hat safhada olması, verilen maaşların ise yaşam standartlarının altında kalması , genç insanlarımızı , farklı iş kollarına yöneltmektedir.


İşte bu yeni iş kollarından bir tanesi de , mücevher tasarımcılığı. Ülkemizde her ne kadar bilinmese bile, dünyanın her ülkesine tasarımlarınızı satma olanağı olduğundan , gelir olarak ülke standartlarının

çok üzerinde bir gelir elde etmenizi sağlamaktadır. Üstelik , sektörel bazlı da tasarımcı oldukça eksiktir.

Bu yüzden , iş olanağı oldukça fazladır ve ilk giriş ücretleri bile , standart maaşların oldukça üzerindedir.


Bildiğim kadarı ile İstanbul da bir kaç tane Matrix Kursu var. Maalesef İstanbul dışı olarak baktığımızda ise Matrix Kursu yok.


Gerek İstanbul da , gerek İstanbul dışında hatta yurtdışın da yaşayan , bu işe merak salmış gençlerimizi ,Matrix Türkçe Eğitim Seti ile sektöre hazırlayıp yetiştiriyoruz.


Tüm komutların teker teker anlatıldığı ve 30 a yakın farklı model ve yöntem ile birbirinden güzel tasarımlar ortaya çıkarıyoruz. Matrix Kursu nu evinizdeki rahat ortamınıza taşıyıp , dilediğiniz zaman diliminde çalışmanızı sağlıyoruz.


Whats App , Telefon ve uzak masa üstü bağlantıları ile aklınızdaki tüm sorulara yanıtlar veriyoruz. Özel ders niteliğinde öğreniyorsunuz.


Tasarımlarınızın imalat aşamalarını da isterseniz biz üstleniyoruz.


Matrix Kursu , Matrix Türkçe Eğitim Seti ile artık evinizin rahat ortamında.


Unutmayın ; Tercihleriniz yaşamınızı değiştirir.

189 görüntüleme

+90 543 505 19 54

©2019 by MATRİX TÜRKÇE EĞİTİM SETİ. By Murat Kaynaroğlu